VİTAMİN BİYOKİMYASI

·       1 vize %25

·       1 ödev (sunu) %25

·       1 final %50

 

FİNAL SINAVI
I. ve II. Öğretimler Birlikte Yapılacaktır.
Sınav yeri ve saati:

BİY 475

Vitamin Biyokimyası

13.01.2009 Saat: 17:30

Derslik: 102

 

Vize notlarınız…

Vitamin Biyokimyası

 

vize

1.       AHMET ÇAVĞA

66

2.       BERK AYAZ

81

3.       BURCU GÜRER

95

4.       ÇAĞDAŞ DAĞ

86

5.       DUYGU BAHÇE

82

6.       EBRU ERDOĞAN

92

7.       ELİF AKMAN

83

8.       FATİH ÖZÇELİK

91

9.       KEMAL ÖZER

87

10.   MEYREM ÇAKIR

86

11.   MUHAMMET TOPAL

91

12.   MURAT BULUR

82

13.   SABRİYE BİLGİN

68

14.   SALİH GÜLBENZER

86

15.   SELÇUK ERDİN

48

16.   SİNEM KARABULUT

94

17.   UĞUR ÜNALSAN

77

 

 

 

 

1.       ARZU KÖSE

84

2.       BAHAR TÜL

87

3.       DİDEM YÖZDEMİR

91

4.       EMRAH GÖRMEZ

84

5.       ENDER BOZANTA

90

6.       EVRİM MURAT ERTİK

69

7.       FULYA ÇELEBİ

84

8.       KEMAL KURNAZ

84

9.       MERVE GİRGİN

75

10.   RAMAZAN KARAKAYA

95

11.   SEDEF BENGÜ ÖZSOY

95

12.   SİBEL ÖCAL

96

13.   VEYSEL MURAT BOSTANCI

85

 

Ders Sunuları Konu Liste    ß-TIKLAYINIZ WORD DOSYASI

Linkteki word dosyasında her konu için nelerin kapsanması gerektiği tavsiye edilmiştir.

Öğrencilerden Gelen Sorular (Sınav İçin)
Öğrencilerden gelen ilginç tespit, yorum ya da sorular (Hayat için)
Şilomikron hakkına bilgi (gönderen: Duygu)

***14 Kasım 08- ***1. Vize***
Başarılar…

---------------------

Sunum Tarihleri ve Sunanlar

Ø    10 Ekim 08- Konu1. Uğur ve Murat
(
Powerpoint sunular: 1.Murat Bulur; 2. Uğur Ünalsan)

Ø    17 Ekim 08-Konu 2. Bahar, Çağdaş, Didem, Ramazan
(
Powerpoint sunular: Bahar Tül, Ramazan Karakaya, Çağdaş Dağ, Didem Yözdemir)

Ø    24 Ekim 08- Konu 3. Fulya, Murat, Selçuk Erdin

Ø    31 Ekim 08-Konu 4. Ender, Kemal, Merve

Ø    7 Kasım 08-Konu 5. Emrah, Arzu, Ahmet Çavğa

Ø    14 Kasım 08- ***1. Vize***

Ø    21 Kasım 08-Konu 6. Sedef Bengü, Sibel Öcal, Evrim Ertik

Ø    28 Kasım 08-Konu 7. Duygu, Meryem, Kemal Özer

Ø    5 Aralık 08-Konu 8. Muhammed, Sinem, Fatih

Ø    19 Aralık 08-Konu 9. Berk ve Salih

Ø    26 Aralık 08-Konu 10. Ebru, Elif, Burcu ve Sabriye Bilgin

Konu1

GİRİŞ Vitaminlerin tanımı ve tarihçesi, sınıflandırılması vs

2 kişi

Konu2

A vitamini: Retinoidler ve Karotenoidler-------

4 kişi

Konu3

D Vitamini

3 kişi

Konu4

E Vitamini ve K Vitamini

3 kişi

Konu5

Thiamin (Vitamin B1) ve B2 Vitamini (Flavinler: Riboflavin, FMN and FAD

3 kişi

Konu6

B3- Niasin ve Pantothenic Acid and Coenzyme A

3 kişi

Konu7

B6 Vitamini ve Biotin- B7

3 kişi

Konu8

Folat (Folik asit)- B9

3 kişi

Konu9

B12 Vitamini

2 kişi

Konu10

C Vitamini

4 kişi

 

Toplam 30 kişi.

 

SUNULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN KULLANILACAK WORD DOSYASI BURADA!!!

 

 

KAYNAKLAR

(pdf dosyaları…sağ click ve kaydet: direkt açmayın dosyalar büyük)

1.    Kitap   **                   
Dış kapak resmi tıkla







2.    Kitap   ***
Dış kapak resmi tıkla

 

Öğrenciler

Normal Öğretim

1.       AHMET ÇAVĞA

2.       BERK AYAZ

3.       BURCU GÜRER

4.       ÇAĞDAŞ DAĞ

5.       DUYGU BAHÇE

6.       EBRU ERDOĞAN

7.       ELİF AKMAN

8.       FATİH ÖZÇELİK

9.       KEMAL ÖZER

10.   MEYREM ÇAKIR

11.   MUHAMMET TOPAL

12.   MURAT BULUR

13.   SABRİYE BİLGİN

14.   SALİH GÜLBENZER

15.   SELÇUK ERDİN

16.   SİNEM KARABULUT

17.   UĞUR ÜNALSAN

İkinci Öğretim

1.       ARZU KÖSE

2.       BAHAR TÜL

3.       DİDEM YÖZDEMİR

4.       EMRAH GÖRMEZ

5.       ENDER BOZANTA

6.       EVRİM MURAT ERTİK

7.       FULYA ÇELEBİ

8.       KEMAL KURNAZ

9.       MERVE GİRGİN

10.   RAMAZAN KARAKAYA

11.   SEDEF BENGÜ ÖZSOY

12.   SİBEL ÖCAL

13.   VEYSEL MURAT BOSTANCI